Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se složkami

Dobrý den,
před chvílí sem se šel vysprchovat nota sem normálně zavřel jako vždycky a pak když sem se vráti a pouštěl ho tak zmizeli všechny složky ikony zustali ale složky zmizeli nejsou ani v C:/Users/uživatel/plocha...nevíte někdo kam se mohli podít nevim si s tim rady. Poradíte???
Změna předmětu, původně: Problém se složkamy. Opraveno, aby se Prasak nedoblil. (karel)

jake zlozky? Skusil si tie Windows uz restartovat?

Ked zmizely tak sa bud spustil nejaky upratovac plochy Windowsovskz ktory to poupratoval ktovie kde (opytaj sa v mrkvosofte), alebo ich niekto zmazal (ty alebo vir).

P.S> a zapni si v tentopocitac v menu vlastnosti zlozky zobrazovanie skrytych a systemovych suborov.