Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo administrátora

Dobrý den, prosím o radu. V prohlížeči Opera se mi objevuje tabulka, že si můžu nainstalovat novou, rychlejší verzi, stačí dát jen instalovat. Samozřejmě bych jí chtěla, ale na konci se píše, že po restartování na mě systém bude chtít heslo administrátora. Vůbec nevím co to je a kde ho hledat, a tak dávám upozornit později a nevím co s tím? Moc děkuji. Helena

Mám Windows XP, ta tabulka se objeví tak jednou týdně, je to tam tak jak jsem psala, že si můžu nainstalovat novou verzi, která je lepší, rychlejší, přesně teď nevím, tabulka už je zase pryč. Na konci, že po restartování budou po mě chtít heslo administrátora. :-(