Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání PC

Když zapnu PC, pockam až najede a až poté začnu pracovat.. Po cca 2-5 minutach zamrzne nejde klavesnice(ani vypnut NumLock) mys(prepnout sensivitu). Tento problém jsem mel jiz pred pul rokem, pocitac jsem poslal do opravny - vyndali mi externi grafiku a vse slo v poradku, až do teď.

Z toho popisu neni mozne usudzovat nic. Moze to robit ovladac cohokolvek (hlavne kdejake USB zariadenia apod cokolvek dodatocne, ovladac mysi ak to je nejaky extra ne-microsoft apod), idealne skusat to bez dodatocnych zariadeni, a na nejaky cvicny disk urobit cistu instalaciu Win a skusit, alebo live linux nabootovat z CD.

Z HW problemov moze byt ze je vadna zakl.doska alebo sa nieco prehrieva (chipset) alebo moze skapinat zdroj, apod. Treba skusit iny zdroj a skontrolovat chladice ci sa niektory neuvolnil, prip. skusit otvoreny kejs a dodatocne fukat vetrakom na chladic chipsetu apod.

Zatím jsem nainstaloval ovladač ty myši(a4tech x7 x-718bk). Zamrzne při prvním bootu, kdyz to restartnu, nebo vytahnu ze site už ne.. u toho live lunuxu, musí to být zrovna on..? Nedávno jsem reinstaloval z Visty na 7. Na Viste mi to zamrzalo taky.

S tím větrákem to zkusím.

No jak sem viděl že instaluješ myši tak první bych ho odinstaloval, sehnal si jinou (obyčejnou) myš a klávesnici a vyzkoušel. Je možné že třeba ovladač přepne rychlost do vyšší rychlosti a usb nebo další zařízení připojené do usb to nerozdejchá.