Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Signal out of range

Mel sem na zkouska Rivatuner (dival sem se na pipeline ) vse odemcene GF6600GT no a ted me treba u FlatOut nebo Sniper Elite nejde rozliseni 1600x1200,monitor vypise tuto hlasku.
Na netu sem se docetl ze monitor nepozna spravne signal z grafiky ale jinak temer zadne reseni sem neobjevil.Treba Call of Duty jede na 1600x1200 bez problemu,je nejake reseni?
Athlon XP 2600+ - 1 GB RAM - GF 6600GT - monitor DELL D1025HE ( drivery nanej nejsou :-/

PS: L-Core,byl jsi rychlejsi nez ja:-D

No ale predtim to slo,v ovladacich Nvidie bylo predtim max obnovovaci frekvence 120 Hertzu
a ted je tam max 200::) (mam nastaveno 75),no ted uz sem z toho opravdu jelen,zkusil sem Sniper elite na 1600x1200 (mam tak odehrany profil) a ono to najelo uplne normalne::) a vcera ani bohovy,porad hlaska,neodchazi monitor nebo tak neco,vidim ze se tady pohybuje "stara garda" z zive.cz;-)

tohle občas ovladače od nvidie dělají. můžeš zkusit odebrat monitor a ovladač od grafiky ve správci zařízení pak se to po restartu znovu najde. pokud máš ve správci jako monitor "výchozí monitor" tak ho změň na plug and play. můžeš spustit v příkazovém řádku dxdiag a tam se dá definovat frekvence v hz u her. něco z výš popsaného určitě pomůže.

ja by som tipol ze monitor sa sice prehodi na rozlisenie ale nezmensi spravne frekvenciu a monitor to "nezvladne". skus nastavit frekvenciu "natvrdo".
a poznamka na zaver. preboha naco ti je rozlisenie 1600x1200? za prve nemas na to grafiku (ta tvoja nezvlada full details ani na 1024x768...napr pri fear) a za druhe musel by si mat aspon 21 palcovy monitor co tiez nemas (tipujem nepozeral som co to je za typ).

No je fakt ze je to 17 CRT ( je starsi,co sem koukal tak vyroba 98-2000,FEAR na 1280 a stredni detaily (to je hra ktera vyuzije 256MB na karte,mam 128,ale treba vyse zminovany
Sniper Elite jel na plny knedlik bez problemu:-)
Zatim zadna rada nebyla uspesna,no uvidime,zatim dik;-)