Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Dobrý den,
mám problém s PC od strejdy.Zapne pc a hnedka ze startu se ukáže kontrola systému souboru na C.Ten soubor je NTFS.Pak začína všechno najíždět,nabíhá xp a přihlašuje se.Poté se počítač sekne u vítejte.Asi tak cca. po 5 minutách zase jede,ale má to háček jediné co se dá dělat je hýbat myší a označovat ikony.Když chci klinout na start,pořád něco najíždí a jsou tam hodiny.Proramy,které se spouštejí hnedka ze startu,všechny hlásí chybu aplikace.Prosím poraďte někdo.

přihlas se do nouzového režimu, tam nech provést kontrolu disku c: - obě zatrhovátka (bez defragmentace)
opakující se kontrola jde vypnout:

chkntfs /x c:

odvirovat, odspywarovat.
prolez si ve správci úloh co ti běží v paměti za spyware a zbytečnosti. (lepší je process explorer nebo starter)
podívej se co za viry a spyware se ti spouští automaticky po startu, viz msconfig.exe (lepší je autoruns nebo starter)
taky si můžeš pročíst log z hijackthis, a začít hubit odpad co sis nainstaloval.