Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr starší základní desky

Dobrý den rozhodl jsem se že si složím pc ze starších použitých dílu. Jako první jsem se rozhodl že koupím MB. A teď vybírám mezi deskou : MSI 915P Combo2 LGA 775 a deskou GIGABYTE GA-8I915PMD . Můžete mi říct která je lepší ? či výhodnější ?? Obě mají přibližně stejnou cenu. Děkuji

Chci si složit pc převážne ze starších dílů protože to dělám poprvé a nerad bych nové díly nějak pokazil. Ještě mám možnost koupit tuhle desku : Foxconn MCP7AM04H1 nebo ASUS M/B P5KPL-AM/PS/C/SI. Která z těch čtyřech je tedy nejlepší ?