Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lacina repas laserovka na domaci pouziti a predevsim tisk na folie (vyroba PCB) - HP LJ1320?

Zdravim!

Zvazuju nejakou repasovanou CB laserovku jako nahradu za moji vyhorelou inkoustovku - bude pouzivana pro obcasnej tisk v domacnosti a transparentni folie na vyrobu PCB fotocestou (aceton mam! :-D).

Doporucili mi HP, a zatim vede LaserJet 1320, neb ma 1200DPI, duplex a stoji par eur.

Mate s touhle nebo podobnou prakticky zkusenosti?

Dik!

nedokážu si představit k čemu je u fólií duplex - nevěřím v tak přesný soutisk.
jinak myslím že na takové účely musí stačit i 600dpi.
google na rovný průchod papíru vyplivnul např. lj2100 - ale nejlepší je asi obejít krámy/bazary, a podívat se jaké mají podavače - nebo pokecat s prodejcem co je teď na trhu.