Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nečekaane jsem restartoval pc,a kdyz ho ted zapnu tak jde zapnout jen nouzovy sistem ale normalni ne

Dobrý den, mám problém, dnes sem nečekne restartoval pc znova se zapina a spusti se to menu : nouzovy..,normalni .. atd,
mne jde jen nouzovy a nemuzu se dostat do normalniho,kdyz dam normalni tak zacina nabihat a po par vterinach e znova restartuje.Nevím co stim (moc s pc nejsem skusenej a je to notebook) kdyztak mám kdyspozici instalecni CD windows xp home edition, všem jinak dekuji za rady..

Ukončil jsem všechny programy ale porat mi to pise - Kontrola disku Místní disk (C:)
---------------------------
Kontrola jednotky nebyla provedena, protože nástroj pro kontrolu jednotky vyžaduje výhradní přístup k některým souborům na jednotce se systémem Windows. K těmto souborům lze přistoupit až po restartování systému. Chcete naplánovat kontrolu po příštím restartování počítače?
---------------------------
Ano Ne

Restartoval jsem pc, ale ted se nemuzu dostat ani do nouzoveho, jenom se mi ukazuje pomlcka to vse cekal sem 30 minut a nic. A jeste se mi zacel prehřívat a zacelotot pri tom necekanym restartu ale predtim se neprehryval vydrzel 3 dny nonstop a to sem na nem furt paril, ale k tomu restartu to je dulezitejsi uz nwm vubec co dal
Hale a co se stane když vymažu windows a nainstaluji nový? bude pc běžet v pohode?

Proboha, člověče, vykašli se na servis. Víš co si za to řeknou? No nevíš, jinak bys to sem nenapsal. Dej to kámošovi "ajťákovi". Každej takovej ti to buďto spraví, anebo přeinstaluje. A nauč se instalovat. Nic na tom není a systém Windows to občas potřebuje. Ať furt neotravuješ kámoše "ajťáky".