Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s myší a touchpadem

Ahoj, mam W7 a nefunguje mi leve tlačitko u myši ani touchpad, teda funguje jak v čem třeba na internetu funguje ale v total commanderu ne.Všim jsem si že u nb mi svítí tlačitko kdeje přeškrnutej touchpad ale vipnout nevim jak to vipnout tlačitko ktery to zapína na kalvesnici nereaguje a nevim proč

u nb mi svítí tlačitko kdeje přeškrnutej touchpad

tym myslis co presne? ikonu vpravo dole alebo jake tlacitko? Navod k notebooku si uz cital? (je mozne ze sa to zapina pomocou Fn+neco a to co sviti neni tlacitko ale len LED). To je co sa tyka touchpadu.

Lave tlacitko mysi ked nefunguje tak je vadna mys.