Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV Karta dotazy

1, kdysi se tuším musely propojovat TV karty se vstupem zvukovky (vzadu na panelu) aby šel zvuk. U nových karet už to není nutné? Když ve specifikaci čtu: "Vystup zvuku: Interně, po sběrnici"

2, pokud to nemá takovéhle přímé napojení na zvukovku, tak asi pouštět rádio programem Radiator pouštět nepůjde a bude se muset použít software s dodávanou kartou?

3, Mají obvykle tyto softwary v sobě grafický ekvalizér?

4, Když čtu, že karta má videovstup S-Video, tak znamená to, že mi to nahradí chybějící VIVO u grafiky abych mohl nahrávat z externího videa?

5, Je to dobrá karta? http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zo b=2&pol=90&zbo=74033

6, Nedá se očekávat, že v brzké době vzhledem k nastupující digitalizaci karty pro analog výrazně zlevní?

Rozdíl mezi monem a stereem jde poznat i na obstarožní 5 let staré TV.. Rozdíl mezi stereo zvukem a mono zvukem je u některých filmů propastný, a když třeba u některého filmu přepnu na mono, tak je mi těch lidí co má mono TV doslova líto a to ještě nekalkuluju s tím, že zvuk neslyší ze středu ale z levého kraje.
Předpokladám u jakékoli TV karty ten rozdíl bude taky propastný.
Navíc tu TV kartu chcu hlavně na rádio, ale občas asi využiju i služeb TV tuneru..