Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalácia W7 na notebook Acer Aspire 6530G

Zdravim, začal som inštalovať Windows 7 na notebook Acer Aspire 6530G, inštalácia sa načítala, vybral som jazyk, vybral som typ Windowsu ( Ultimate x64) naformátoval som partíciu so starým systémom a potvrdil. Prvý bod inštalácie "Kopírovanie súborov systému Windows" spravilo ani nie za 5 sekúnd, druhý bod "Rozbalovanie súborov systému Windows" už ale nerobí, stojí to na 0% už dobrých 15min. Neviem si rady, skúsil som potom nainštalovať Windows XP, ale pri výbere partícií pre inštaláciu WXP mi žiadnu neukázalo, ani len voľné miesto na HDD...

Za rady vopred Ďakujem

Tak teda, riešenie prišlo úplnou náhodou. Už ma to nebavilo tak som to vypol a z recesie skúsil ešte raz ale na starú partíciu, kde mám dokumenty, medzitým si ale predošlá inštalácia obsadila partíciu, na ktorú som chcel Windows nainštalovať pred tým a pomenovala ju (OEM)... potvrdil som a po jednej minúte začala inštalácia rozbalovať súbory.

Ak niekto chápe, prečo je to tak rád by som keby ste mi to vysvetlili, aby som bol múdrejší :)

Ďakujem
S pozdravom Ed