Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS ve hrách

Zdarvim, potřeboval bych trochu poradit.
Ze všeho nejdřív bych řek že sem přez Software a od HW vim kulový.
Koupil jsem si notebook, na kterém jdou bez problému hrát starší hry (Half-life 2), ale v nových hrách mi jdou FPS příšerně dolu. Zoušel sem Assassins Creed 2, Mass Effect 2, Just Couse 2, hraju to na minimální detaily s rozlišením 800x600 aby se to vůbec dalo hrát.

Poprosil bych jestli by někdo mohl poradit co mi to tu tak nehorázně brzdí, popřípadě jestli by to šlo vyměnit.
Díky

Muj notebook: http://www.alza.cz/acer-aspire-6930g-734g32mn-d996 98.htm

Notebooky nejsou stavěny na nějakou výměnu komponent (tedy ne, že to vůbec nejde, ale jen ve velmi omezené míře a je to hodně drahé - neoplatí se to). A taktování (s ohledem na větší teplo, bude se ještě více přehřívat) není moc rozumné.

Po HW stránce mám to samé od Asusu (taky C2D P7350, 9300M, 320GB HD, 3GB RAM). Tohle není notebook na hraní, tohle je počítač pro ty, kterým sdílená grafika nestačí, protože je to celkem šetřivé na baterku a přitom výkonem dál. Pokud jsi chtěl "herní notebook", šlápnul jsi naprosto vedle.
Pomohly mi Windows 7 oproti Vistě a občas lehce přetaktuju grafiku. Víc s tím neuděláš.

edit: L-Core- nevím jak Acer, ale můj Asus se při tomhle výkonu nepřehřeje ani omylem, klidně taktuju a teploty stěží dosahujou toho co většina jiných notebooků. Pokud o 10% přetaktuju grafiku, teloty při 100% jsou 45 CPU, 55 GPU, 44 disk.