Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení tlačítka do EXCELU

Dobrý den,prosím Vás mohli by jste mi poradit jak mám v Excelu vytvořit tlačítko,které by po kliknutí přičetlo hodnotu k číslu, které je již v buňce příklad:
V buňce E5 je číslo 16 po kliknutí na tlačítko je přičtena jedna tedy v E5 je 17,další klik v E5 18 a tak dále.Děkuji

něco podobného teď také řeším, tohle makro je super. Jen se mi nelíbí to šedé tlačítko. Snažil jsem se přepsat to makro, aby reagovalo na stisknutí vloženého obrazce - třeba šipky - obrazce jsou přeci jenom hezčí a lze si je přizpůsobit grafice listu. Ale na obrazec např. Ovál1 mi to nechce fungovat. Poraďte prosím. díky