Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD rom nezobrazuje CD

Dobrý den. Mám problém s tím, že když dám do cd romky CD tak se v tento počítač nezobrazí. Prosím o pomoc. Děkuji
Když dám přes tento počítač vysunout tak reaguje. Mam Win xp professional SP2. Windows je cerstve po reinstalaci.

Neexistuje program na kontrolu mrtvoly. Strcis tam CD a bud sa roztoci sama alebo nie. Ked nie tak je mechanika vadna. Dobre by bolo v PC odpojit HDD, a skontrolovat zapojenie CDROM, kabel, jumper, ci je viditelna v BIOSe a skusit z nej nabootovat s odpojenym HDD (aby si jednoznacne videl ci bootuje alebo nie, ptz ked tam mas HDD tak to moze bootovat rovno z HDD ak si nevies nastavit BIOS)