Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V čem přehráváte FLAC audio ?

Dobrý den. Mám rád kvalitní zvuk u písniček a nedávno sem přišel na bezztrátový formát FLAC. Zajímalo by mě jaký je nejlepší software pro jeho přehrávání. Mám sice naistalované kodeky pro windows 7, které umožňují jeho přehrávání ve wmp, ale při přehrávání často dochází jakoby k přeskakování tzn. že hraje jedna část písničky pak se na vteřinu ozve ticho a zničeho nic je písnička o 5 vteřin dál takže se to nedá poslouchat. Nemůžete prosím poradit v jakém programu je nejlepší tento formát přehrávat, popřípadě jaký používáte ? Děkuji.

Na přehrávání audia preferuji Aimp. Je free, s CZ, vzhled podobný winampu a po doplnění o aimp_tools umí i konverze, záznam zvuku, knihovnu, tag editor a online radio přehrávač. Nenáročný na HW a kvalitní je ke stažení na aimp.ru i jinde.