Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook profil

Zdravím.
Měl bych takový dotaz ohledně facebooku, zajímalo by mě jestli jde na profilu nějak nastavit abych byl pro některé lidi co mám v přátelích neviditelný, aby mě neviděli jako online. díky za odpovědi.

A defalutne muzes nastavit primo pro konkretni osobu/y a nemusis se s tim pak patlat. Nebo naopak muzes prispevek zakazat prispvek vsem a uvezt jen vyvolene (tzn. funkce obratit vyber, z pohledu IT negovat a z pohledu lingivistiky opačně)

nastaveni pak vidis, kdyz najedes kurzorem na ten zamek