Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr notebooku do 15 000,-

Dobrý den , chtěl bych si koupit notebook do 15 000,- Chtěl bych ho využít jako náhradu za desktop + na práci, na práci do školy a nějaké ty hry (nepočítám stím, že si zahraju hry jako 2033,GTA IV, AC2 nebo Battlefield BC2). Na náročnější hry mam desktop.
S notebooky žádné zkušenosti nemám.
Chtěl bych aby měl: velikost 15' až 15,6' větší určitě ne,win7 64b , 4Gb ram, 500 gb disk, minimálně 3 USB, lepší grafiku a lepší procesor, s výdrží baterie počítám že bude kolem 2-3h.
- Padli mě do oka tuty 2 http://www.alza.cz/asus-pro5did-sx128v-d162616.htm a http://www.mironet.cz/acer-emachines-e640gp324g50m n--amd-p320--4gb-ddr3--500gb--ati-radeon-5650-1gb- -dvdrw--156quot--w7hp64+dp109789/
se značkou emachines nemam žádné zkušenosti , ale poměr cena/výkon, si myslim, že je velmi dobrý, tento typ NB > eMachines E640G-P324G50MN < jsem vůbec nikde nenašel, pouze u mironetu a hodně mě zaujal, jaký je váš názor na tento NB ? Popřípadě, jaký jiný NB by ste mi doporučili do této ceny ? .. nejlépe za stránek www.mironet.cz, www.alza.cz nebo www.axes.cz

Předem děkuji za vaše odpovědi

emachines je low cost obchodní značka už tak shitového aceru. srovnatelné je to snad jedině se šmejdy od msi.
ale není třeba to prožívat - jsou prý lidi kterým nevadí nakupovat v lidlu a dokonce se neštítí chodit po ulici s jejich igelitkou, tak proč ty by ses nemohl ukazovat s emachines.

Já jsem třeba spokojený a to mamejvýš se značkou Dell měl jsem Dělly 3. Inspirona 2x a teď mám studio... nic lepšího neznám. Super servis, super kvalita. I když mám teď doma i jednoho Appla a musím říct, že taky bomba.

měl sem namysli, že je Lidl lepší a levnější než třeba Albert a máš to samí za levnější cenu ;).. tak když vemeš třeba maso, nebo uzeniny ve všech obchoďákach, tak to ,,maso,, vokolo masa akorát prošlo... nikdy nevíš co jíš, ... Ale tak to je zase jiný téma ;)

tak od eM ste mi odradili, a myslim, že je to dobře :) ..ten od HP nevypadá špatně, ale pro mě mínus, že nemá numerickou klávesnici, pudu do toho asusu , kdybych měl peníze navíc, tak možná do toho lenova .... budu vybírat asi z těchto 2 asus-k50id-sx170-d175556.htm anebo http://www.alza.cz/asus-pro5did-sx128v-d162616.htm velký rozdíl v nich není, spíše budu volit ten druhý, který obsahuje OS