Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Grafikou a zvukem

Zdravim,mam Problem S Grafickou kartou Ati Raden Atlantis 9250 256 MB od doby co sem ji dal do PC a preinstaloval Operační systém zacala delat potize a to takove ze Pri hrach se me obcas zasekne obraz a grafika problikne a po 10 sec zas jede a nebo To hodi Uplne vypnuti a na monitoru se objevi NO signal detected Vsechno jede jen ne obraz Zkousim uplne vsechno ale nevim cim to je prosim o radu

boď se mi to zda nebo to ti vyrobci čím dal vice ser.. prvně mě zvuk ted taky borec grafika :D ale mě ten zvuk nejede furt :D:D a mu grafika aspon častečne jo
------------------------------------------------
Poradím ti skus si nainstalovat cd ke GK. a nebo jedine chipsety k zakladovce..