Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s výběrem notebooku

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit, jestli by jste mi nepomohli s výběrem notebooku do 19 500 ,- . Jelikož této platformě moc nerozumím, nerad bych koupil nějaký klump a byl bych radši aby mi poradil někdo, kdo tomu rozumí.
Mockrát děkuji za pomoc.
Pavel.

Děkuju..... teď se horhoduju mezi tím.. jestli si mám vzít nota s procesorem I5 a GPU ATI HD 5650 nebo s procesorem I3 a GPU ATI HD 5650...tento je tím pádem levnější.....
navíc do mě dneska otec hrotil.... jestli by nebylo lepší si koupit noitebook za 15 00,- a tím to hasne.... já jsem zastánce toho.... cím dražší a výkonnější notebook budu mít, tak tím mi vydrží déle, vtom smyslu opotřebení a i výkonu jako takového) kdo mě odsoudí jako můj otec a kdo mě podpoří???
děkuju.. Pavel