Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem images.google.cz

Zdravím

Trošku mě zlobí tento populární internetový vyhledávač obrázků.
Když zadám přesnou velikost 32x32 a PNG příponu a napíšu tam "náhrdelník", tak on nevyhledá 32x32 ale jakoukoliv velikost. Nevíte prosím kde může být problém?
Děkuji

[img]JAKTO.PNG[/img]
Mi to nefunguje

2 věci: jakto že to máte Anglicky? Já ikdyž zadám images.google.com tak to je česky.
A jakto že máte "About 80 results", když mi to vyhledalo daleko více? Aha to bude asi těmi rozměry, že u mě je to jakoby jakýkoliv, ale u vás 32x32 a ještě k tomu PNG.

A teď ještě jsem zjistil při psaní zprávy, že když tam zadám ať hledá jen PNG, tak on mi klidně vyhledá i JPG a ostatní...

Kde může být problém?

(BTW: kdyby náhodou to někoho napadlo, ne, opravdu si nedělám legraci, opravdu s tím mám problém, nechci flame nebo tak něco, chci tohle jen vyřešit)

A ještě jedna věc, když zadám do vyhledávání třeba "32" bez uvozovek, on vyhledá vše s parametry, které jsem zadal, ovšem když zadám náhrdelník, tak ne.