Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace WinXP

Přeinstaloval jsem systém oem winxp sp3 na stejný počítač, který prošel menší modernizací (nový disk, grafika, paměť).Mboard je stejný, ostatní taky. Našel jsem zmínky o nemožnosti provést novou aktivaci v případě změny hw. Jak to ta procedura pozná? Co se s tím dá udělat? Dá se to nějak "přijatelně" obejít?
díky za radu
Petr

No pokládat stejnou otázko na třech (asi)poradnách, místo toho abys provedl aktivaci buď automatickou, nebo přes telefon, je trochu na palici.Zvláště když je OS legál.
(to co jsi vyměnil na to nemá vliv)