Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání PC

Zdravím všechny, seká se mi PC, většinou se tak 2x - 3x za minutu sekne, že přestane hrát hudba, nedá se pohnout myší a ani nereaguje na stisk jakékoli klávesy. Včera jsem přeinstalovával windows a na chvíli to přestalo, ale dnes to začalo znova, když jsem do documents and settings\data aplikací nakopíroval nějaké soubory se starým nastavením. Jednalo se však jen o mozillu. Nevíte prosím někdo co s tím? Je možné aby to bylo třeba i hardwarem?? Děkuji

nemozes kopirovat len tak subory kam ta napadne. Z firefoxu si vyexportuj zalozky (je na to tlacitko v spravci zaloziek) a potom to do noveho firefoxu len naimportuj, je na to tlacitko.

Je mozne ze si si to zaviril napr. ked si do toho strkal nejaky USB stick (autorun vir). Nainstaluj Windows nanovo a vypni autorun (google jak, idealne v gpedit.msc) predtym jak tam budes strkat USB disky a predtym ako budes klikat na akekolvek D:
A nekopiruj ziadne subory nikam do systemovych zloziek.

Nainstalovat posledny servicepack a vsetky zaplaty (start - windows update) a samozrejme ovladace k zakl.doske (vid sekcia Clanky) a ku grafike.

OMG a odkial si tam tie subory kopiroval? Ked mas nejake D: tak mas vir na D:
Antivir najde prd, to znamena hovno. Zakaz si autorun hned po instalacii a nepouzivaj tentopocitac, ale otvor si prieskumnika a tam otvaraj D: v strome vlavo, nech sa nespusta autorun.

P.S. a kopirovanim suborov to doseres aj keby tam ziaden vir nebol, nemozes len tak preplacavat subory jak ta napadne.