Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s ATI ovladači.

Dobrý den.
Stáhnul jsem si nejnovější ovladače od ATI konkrétně 10.7 a když je chci spustit a tak se dostat do CCC tak se objeví jen hodinky a zase zmizí a nic se neděje. Nemá někdo nápad na řešení? Přeinstalaci jsem zkusil. Odinstaloval jsem ovladače a pokusil se nainstalovat starší ale ty se vždy nainstalovaly ale složky zůstaly prázdné.Tak jsem nainstaloval znovu 10.7.

Děkuji Všem vřele za rady.

Jedná se o NTB Toshiba Satelitte A300-22W

OS: Windows Vista Home Premium.

Zkusils tam přelouskat ta slova?

The following notebooks are not supported in this release:
* Any notebook launched after this driver release.
* Switchable Graphics enabled notebooks using Intel chipsets.
* Toshiba notebooks (please check with your notebook OEM for driver support for these notebooks)

Presne oznacenie (nejake STS apod) mas urcite na spodnej strane notebooku na nejakej nalepke.
P.S. prip. tu
http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/ jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?serv ice=EU&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID= 1064836
si klikni vpravo hore na drivers, a potom tam uz potrebujes vybrat len "Short Model No", to mas urcite niekde na nalepke notebooku napisane.

Ked si nieco nainstaloval instalatorom tak to mozes odinstalovat normalne v ovl.panely - pridat ubrat programy.