Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s obrazem

zdravim, omylem jsem v nastaveni pc (myslim ten setup pri spusteni pc ... vedle toho je i bootovani) jsem omylem prehodil video adapter z PCI na Unboard nebo neco takoveho...a nejde mi obraz...nevite co mam delat aby obraz opet sel??

Vzadu na PC bedni mas pripojeny kabel od monitora, ten vytiahnes a strcis do konektora ktory je pri USB portoch (to je integrovana grafika).

Ked ti nesedi ten konektor tak treba pouzit monitor alebo kabel ktory sa tam strcit da.

Druha moznost je clear CMOS cim ale zmazes vsetky nastavenia BIOSu a to by si potom predpokladam uz nevedel nastavit tak to ani nerob.