Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv karta do Pc problem

Prestala mi fungovať TV/radio AverTv 303.Po spusteni nabehne,CITUJEM
:chyba aplikacie:Instrukcia na 0x00483f18 odkazuje v pameti na 0x00000000.Pamat nemože byť read.
Jedine čo som robil vtom čase som daval novu sietovku do pc.Vedel by niekdo poradiť?

Dnes som skušal všelijake varianty a nič dokonca som si požičal novu Tv kartu tu istu a nič.Vkladal som aj sietovku do toho isteho slotu a kartu po sietovke Sietovka sa normalne nainštalovala aj Tv karta tiež ale pospusteni stale ta ista hlaška.:.(