Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook-Wifi

Dobrý den,na mém noteboku "Packard Bell EasyNote SB86-P001" jsem reinstaloval Windows z Vist na XP.Vše v pořádku mám však problémy s Wifi,v sítích se mi neukazují bezdrátové sitě.Nějaké ovladače na Wifi v Xp nemůžu najít a na notebook také ne. Neporadil by tu někdo ? Wifi mám zpuštění na Notebooku.

Ne ignorace určitě ne,ale v tomto nejsem tak zkušený.Znám zaklady jako je WSZ.Ale u toho tak končím Driver chipsetu zdřejmě nemám.Hledám ho na google ale nemůžu najít.Jestli bych tě mohl poprosit

Výrobce : Packard bell BV
Produkt: Easynote SB85

K těm ovladačům Wifi.Tím myslíš ovladače Notebooku,nebo windows ? Popřípadě kde je najít ? CD jsem od Výrobce nedostal.

Modem: tp-wr741nd

v Siwu nic takovýho nemám. Myslím ten soubor od W.

Za tu odpověd se omlouvám,netačil jsem ji dopsat-musel jsem k zákazníkovi byli problémy na katastru.

nemůžu k tomu Easynote SB85 u výrobce nic najít, vypadá to že ani on se k tomu nechce hlásit.
spávné jméno notebůů by měl prozradit jak siw (hardware - systeminfo, motherboard), tak cpu-z. stejně tak typ chipsetu.

kontroluju to na pidinotebůů, ani u něj siw neukazuje v pci sekci typ chipu co se stará o wifi. (přes jakou vychytralou sběrnici je to teda připojeno?)
ale o dva řádky níže je network cards, a tam se u mě skrývá sice obecný název "802.11n wireless lan card", ale s mac adresou začínající 00-15-af-...

podle josephova odkazu - jestli to má stejné střeva - to používá:
1) chipset i965m: balík nejspíš obsahuje kromě vistího ovladače i xp verzi:
ftp://ftp.download.packardbell.com/NOTEBOOK/EasyNo te%20SB86%20series/Driver/Vista/Intel_965m_chipset _8201014.exe
2) wifi lan: tvrdí že intel, fotka v manuálu ukazuje realtek RTL8187. musíš to rozdělat a mrknout se.
(marwell-yukon je obyčejná ethernet lan)