Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zvětšit rozlišení videa *.3gp

Strýc na nějaké PraNokii natočil video s babičkou. Chtěl bych si u toho zvětšit rozlišení, protože mám na mobilu 700x480 a tohle je 175z144 a mám to na displeji 2,2 x 2 cm. :-(
Jak a čím na to? Virtual dub to ani nenačetl, tak ani nevím, jestli přidat rozlišení umí. Nechci to nikde publikovat, ale dát si to větší na svůj mobil.

Tohle je info z VLC playeru

[http://pc.poradna.net/file/view/3871-male-video-gi f]

fps10, 176x144 na 700x480 - to bude pěkná pruda. Nechceš z toho rovnou dělat 1080p?

MediaCoder
audio - kopírovat
video- h263 - tragický bitrate na cca 400
obrázek: změnit velikost - vybrat, vzorkovací frekvence ani nemluvím
kontejner- 3gp
----
můžeš využít i šablony na menu rozšíření
---
prasečina převod, kostičky v ceně.

nechci delat chytryho ale zacal bych konverzi formatu. Ja to kdysi resil dost dlouho, zadny soft to poradne nenacetl. Pomohl mi Real Player converter protoze Nokie delaji mp4 s kodovanim pro Real player. Prekonvertujes a pak se s tim da ledacos delat

Ten Samsung... Já tam stále někde tapal a lezl do menu > nastavení atd., jestli se to nedá pustit roztažené. Nic jsem nikde neobjevil a ještě mě napadlo, podržet stylus na obraze, jestli se nezjeví nějaké kontextové menu. Menu se nezjevilo, zato se to roztáhlo na celý displej, což mi úplně stačí a babička už nemá hlavu 5 mm :-)
Ty dotykové aplikace nám byl čert dlužen...

Mě třeba chybí čudly směrová tlačítka a Enter. Kdo vymyslel, že na Windows mobile nejsou třeba bvy zasloužil 25 na holou. Předělal jsem si na směr alespoň ty zesílit/zeslabit zvuk na boku.
Samsung PC Studio k tomu nebylo. Kámoš ho měl u nějakého staršího Samsungu (kde nebyl OS WM) a chodil ke mě na počítač dávat si tam písničky a jiné. Docela povedená aplikace.