Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota CPU na notebooku?

Zdravím,
jaká by přibližně měla být normální běžná teplota CPU na notebooku při klidovém stavu a při hraní? (Přibližně) Mám WIN 7 64 bit, intel core i5 2,26ghz, 4 GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 5650.

Protože ten notebook je cca měsíc starý a hrál jsem zatím na něm jen nenáročné hry (football manager, heroes 5 atd) Ale teď jsem zkusil nainstalovat Assassins Creed 1 a vždycky tak po cca 10 minutách hraní mi zčerná obrazovka a zasekne se to a nepomůže nic jiného než tvrdé vypnutí. Nemůže to být přehříváním CPU? Když nic nedělám má teplotu kolem 35 stupňů a když jsem zapnul Assassins Creed, vyskočilo to na 65 stupňů a asi se to i pomalu zvedalo, ale těžko to určit, když se to tak rychle vypne.

díky za odpovědi

Tak to otestuj na teploty - ( před použití programů si o nich přečti)
Pro CPU – OCCTP / Linpack

Pro GPU – FurMark / Extreme Burnimg Mode (test se vypíná přes EsC)

Oba testy se musí hlídat ! Zatíží CPU a GPU na Max.

Testy v obou programech proběhly bez problému, takže problém bude asi jinde. Každopádně pro jistotu koupím chladící podložku s přídavnými větráky a snad to trochu pomůže. Myslím, že s tím assassins creed to spíše bude nějaký softwarový problém. děkuji za rady.