Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s grafkou

Zdravim, na mim pc mam problemy s grafikou.. reinstaloval jsem windows a vse bylo ok... windows si nainstaloval svoje ovladace pro grafiku.. vse mi slo ok i hry.. ale pak sem nainstaloval svuj driver ktery sem stahl ze netu.. a nejde mi ani natacet pres fraps, vsechny hry se mi sekaji.. atd, nevite jak bych mohl vratit ten driver co si nainstaloval sam windos?? reinstalovat windows se mi znova fakt nechce...

thx za radu...

Tak ten co jsi tam nainstaloval jednoduše odinstaluj a nebo další možnost je vrátit pc před instalaci toho ovladače ale to jde jen tehdy když si vytvoříš bod.Nazývá se to obnovení systému najdeš start-všechny programy-příslušenství-systémové nástroje .Co máš za PC?

slabej zatim, ale skladam si novej, ale i tak zatim...

Intel celeron [R] 2.2 ghz
1 gb ram
graficka karta: Geforce 4 MX 440 64 MB ( dost stara ;D, ale nehraju zadny novy hry ) tak je to jedno..

no ja sem akorat skousel - posledni znama fukncni konfugurace a to ukazalo ten samej driver.. stim driverem od windowsu sem mohl v poho hrat starsi hry, i natacet, a s tutim nemuzu ani 1.

no dik za radu, ale ja tam instaloval asi 4 drivery, dicky sem nainstaloval 1. sekaly se hry, neslo natacet tak druhy (2). a takle asi (4).. takze sem dal vratit zmeny ovladace a vratilo se to asi na (3).... nvm jak to udelat

ja sem akorat skousel, odebrat hardware.. a resetl sem pc.. normal to bylo bez driveru.. a windows hledal sam nejakej VGA ( kdyz sem spustil win) tak sem dal dalsi, aby nasel ovladac VGA a ono to napsalo ze nenasel nic... tak se nic nenainstalovalo....