Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno lan po netu

Zdravim, mohl by mi nekdo poradit jak si s kamosem udelat sit lan v pres internet? Jenom vynechte prosim Hamachi protoze free licence je dost omezena jak funkce tak i rychlost. Predem moc dekuji

Co to je u teba "sit lan"? Ked chces ovladat iny PC na dialku tak mozes pouzit VNC. Ked chces zdielat subory tak si urob FTP server. Apod.

P.S> ked hladas alternativu hamachi tak si zadaj do google.com slova: hamachi alternative, a citaj ze co ti bude vyhovovat.