Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalační DVD Vista Home Premium ENG OEM SP2

Ahoj,
čeká mě v brzké době reinstal OS. Jsa legálním vlastníkem anglické Visty Home Premium OEM (médium bez jakéhokoliv SP), rád bych si ušetřil čas a instaloval rovnou z média s integrovaným SP2, tím spíš, že SP2 vyžaduje SP1.
Pokud byste někdo měli médium k dispozici, byl bych vám vděčen za poskytnutí ISO. Ušetřilo by mi to práci s haluzovým tvořením svého. Dobré duši poskytnu přístup na FTP server, kam je možné to nahrát. Děkuji.

Najdi si predsa nejake z MSDN, z "nejakych" zdrojov, a porovnaj CRC. Ked sedi CRC tak vies ze si stiahol cisty image bez zmien. MSDN je anglicke.

P.S: ja osobne by som take kraviny neriesil a nainstalil to co mam a potom SP1 a potom SP2. Pocas toho instalovania by som vypol bod obnovenia nech to neuklada zbytocne kraviny, a po instalacii mozes zmazat tie zbytky zlozky ktore zacinaju znakom $ (tusim servicepack uninstall apod) vo Windows zlozke.

ENG nemám. Integrace SP1 + SP2 je poměrně složitá takže sem se do ní nepouštěl (chtěl jsem mít dvd se všemi verzemi Vist). Vlastně sem to zkusil podle návodu ale bitově nevzniklo stejné médium jaké jsem si potom sehnal.