Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při spuštění PC

Dobrý den,
mám problém při spuštění PC. Při zapnutí PC se rosvítí kontrolka napájení a rostočí se větráky v PC. Dle se již neděje nic. PC jsem odnesl do servisu kde mi bylo po nějakém dnu testování zděleno že PC funguje bez problémů a jde spouštět a vypínat. Nemůže být problém v zásuvce do které j PC připojeno? Již si nevím rady.

Tak im to tam odnes ze to funkcni neni a ze druha reklamacia a ze pri tretej budes chcet vratit peniaze podla zakona. Odkladaj si potvrdenia o reklamaciach.
A pri preberani PC vzdy trvaj na tom ze to chces vidiet ze je to funkcni. Ak to neumozni tak to nepreber. Vyhrazaj COI.

Nerozumím co je to za sevice - to ti to ani nepředvedou, to spěchají na vlak..????????

No a nějak jsi zapomněl napsat co se děje, když se nic neděje. Zůstává PC zapnutý, tedy spuštěný nebo se odpojí...?
Neozve se zevnitř jakési beep? Jestli ano tak kolik a jaké? Co grafika? Točí se HDD? Bliká jeho dioda..? Nebo se to tvaří jako mrtvola?..atd Trochu více informací. Takhle by diagnozu nestanovil ani doktor Rath.