Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stahnu alternativní, webové prohlížeče ?

Zdravíčko,
potřebuji co nejvíce webových prohlížečů, abych otestoval stabilitu jádra JavaScriptové aplikace v různých prostředích.

Už mám FireFox, Operu, IE, PocketPC + jeho Explorer.
Ale chtěl bych co nejvíce prohlížečů a pokud možno pod Windows.

Pokud mi dokážete poradit tak prosím neházejte tady jenom nějaké názvy, ale hlavně linky přímo
kde si to mohu postavovat.

Pokud o daném prohlížeči víte, že nepodporuje JavaScript tak mě upozorněte.
Thax :-D

Nechcem byť drzý, ale myslím, že úplne postačí porovnávať v 3-4 najbežnejších prehliadačoch. Na druhej strane, ideálne tie stránky nepôjdu nikdy. Napríklad v Linuxe vo FF je tabuľka na pravej strane trochu poškodená, lebo písmo na tlačítkach je veľké. Ide proste o to, že čo systém, to iné zobrazenie aj v rovnakých prehliadačoch. Ale znie to zaujímavo skúšať to v toľkých.;-)