Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani videi

zdravim, poridil sem do stareho pc grafiku ATI Radeon 9100 128MB, ovladace mam nainstalovane, ale sekaji se vsechny videa na inernetu, uz nevim co s tim mam delat. Kdyz prepnu na integrovanou grafiku jede to normalne. ::) diky za radu

Ovladace chipsetu mas dufam z webu vyrobcu dosky, ovladace grafiky nainstaluj nejake starsie, ATI ma na webe aj driver archive ak sa nemylim.
Skus nainstalit najnovsi flash player (www.adobe.com). Najnovsi media player (od MS). SP mas dufam posledny vo Win.

Vseobecne flash je aj narocny na CPU ale ked ti to so stejnym CPU funguje tak je problem najskor v ovladacoch grafiky.

Integrovanu grafiku vypni v BIOSe, alebo aspon zakaz v spravci zariadeni.

Ovladace chipsetu mas ktore? Ovladac z ATI si stiahol ktoru verziu? Chapes vyznam textu "skus starsiu verziu, na webe ATI je aj driver archive"?

P.S. problem nemusi byt v grafike, moze byt v comkolvek co som pisal v prvom prispevku (kazde slovo ktore som tam napisal ma svoj vyznam). Samozrejme problem moze byt aj v grafike, napr. aj hardwarovy problem (ak ma nejake dalsie napajanie zapojil si? Apod)