Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výdělek na internetu.

Ahoj chci se zeptat ,když si udělám nějaké internetové stránky ,a dám tam reklamu. Kolik bych musel mít denně přístupů abych na tom něco vydělal ?Kolik se dá vydělat na stránkách ?Máte s tím někdo zkušenosti ? Dík

To je s prominutím nesmyslná otázka. Záleží především na tom, jakou reklamu tam budeš mít, resp. kolik za ni bude zadavatel ochoten zaplatit. Pokud se takhle ptáš, zřejmě očekáváš nějaké "zajímavé" zisky, ale radši se do toho ani nepouštěj. Nebo máš stránky s vysokou návštěvností, živnosťák nebo firmu, abys mohl reklamu fakturovat atd?

Asi máš představu, že vyrobíš ve Wordu (tak dobře - v NVU) o něčem web, nacpeš tam 100 reklam adsense a do smrti se tam "bude rodit" samo od sebe tak $ 1000 měsíčně. Deset takových webů a je vystaráno :-)
Pro představu: Já mám na webu návštěvnost okolo 200 denně unikátních a okolo 1000 opakovaných. ¨Když jsem tam dal Goodle Adsense, vydělalo mi to $ 100 za půl roku. Po roce mi to u Google zrušili, protože si někdo myslel, že bych měl být boháč a během deseti minut 5x klikl ze stejného počítače, čímž mi vydělal asi $ 0,005.
Web není jako zahrádka, kde zasadíš mrkev a ono to samo vyroste.

Dobrá odpověď až na to, že i tu mrkev je potřeba také někdy okopávat. Připomíná mi to devadesátá léta, kdy si kuponoví "akcionáři" mysleli, že budou ležet doma na kanapi a čekat na pošťáka až se přihrne s dividendou. Asi tam leží dodnes.

Jednu radu bych měl- je krize a naše republika je malá a zavedené stránky bystře soutěží. Zkus to anglicky. Ve světě je sice větší konkurence, ale i větší výdělky. Vymysli Facebook nebo jinou kravinu. A správní rada tvojí firmy už se nemůže dočkat až se upšoukneš.