Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD Video

Čaute ... potřebuji poradit jak udělat HD video ... to znamená, že si stáhnu z YouTube nějaké video a chci ho dát do HD? jak toho docílit ;) ...

dále se chci zeptat jaký je nejlepší formát pro HD video jak obrazu tak zvuku ;)

Můžeš, nikdo ti nebrání, ale to co získáš bude opravdu "kvalitní".
Představ si, že máš třeba úplně nový noviny (1080p), pak je vykoupeš v bahně, totálně zmačkáš (převod do 360p) a nakonec si řekneš, že z těch hnusnejch zbytků uděláš zase ty hezký noviny (1080p). Neuděláš.

HD video sa robi tak, ze realitu natocis HD kamerou. Nijak inac. (u kresleneho filmu tak ze sa to kresli rovno v HD rozliseni).

Mierne zvysenie rozlisenia sa da dosiahnut upsamplingom, ale mierne zvysenie sa mysli z nie o moc mensej (napr. zo 720p) a velmi kvalitnej predlohy, ale nie z youtube to je tam totalne degradovane na nejakych 100p v extra nizkej kvalite, jak keby si z novin vystrihol vsetky pismena a nechal len kazde desiate pismeno, a potom podla toho kazdeho desiateho pismena chcel rekonstruovat komplet cele noviny.