Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku ?

Dobrý den, chtel bych se zeptat jestli z kartou Gigabyte GTX460 1GB DDR5 rozjedu Mafii 2 na plné detaily, i PhysX na vysoke a ten druhy taky.. proste komplet na full.. kdyžtak kdyby jste mi doporučili nejakou jinou kartu do 5500 kč jestli GTX 460 nevyhovuje..

Mafie 2 při PhysX na high je až absoltně nerealistická třeba při přestřelce střílí do krabice a od ní odlítává pořád milion kousků,dokonce bych řekl že je to nevyčerpatelné.A k tvému dotazu bych řekl že s gtx 460 by si to mohl rozjet.