Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání systému Windows XP SP3 při načítání a následné restartování

Zdravím všechny poradce. Mám takový menší problém s mým operačním systémem Windows XP Home Edition SP3. Dnes ráno se mi aktualizoval počítač - aktualizace normálně doběhly a počítač jsem standardně vypnul. Když jsem ho ovšem zapnul, tak po naběhnutí černé obrazovky s logem Windows hned problikla prázdná modrá obrazovka (jako v BIOSu) a počítač se okamžítě restartoval. A toto se opakuje. Co hůř, nejde ani Nouzový režim (ani jedna ze tří možností NR), takže se do systému nemám šanci dostat. Prosím Vás o radu, pomoc, nebo alespoň o odkaz, kde se řeší tento problém. Předem moc děkuju. Ryder007.

loading...

Klávesa F8 hned po testech (černá obrazovka) a před natahováním systému -> "Poslední fungující konfigurace!". Není pravděpodobné. že je chyba v hardwaru, pokud jsi s ním neupadl na schodech. Fakt je, že podpora XP skončila na SP3 a bůhví co jsi si do počítače natáhnul za lyšej.

Poslední známou konfiguraci sem zkoušel jako první - pořád stejný, jinak na schodech sem fakt neupadl :D - počítač stojí pořád na svým místě. Jinak nemyslím si, že by tam byl vir - mam tam Avast 5, Norton a Eset... Hry su kupuju originál, na porno nechodim :D... asi budu reinstalovat...

A ještě dodatek - připni svůj HDD na jiné PC jako Slave a zazálohuj si data před reinstalací. Potom neformátuj a spustˇ instalaci. Výsledek = budeš mít na jednom disku dva OS - jeden funkční a druhý jako havarii. Jaký je smysl? Z funkčního systemu budeš vidět do toho nefunkčního a navíc se ti v něm podaří i lecos provozovat přes Průzkumníka. Není to hezké, ale funkční. Co s tím uděláš dál je na Tobě.