Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Access - potrebujem dopisat overovacie pravidla

nasiel by sa tu nejaky ochotny clovek ktory by mi pomohol urobit nieco v accesse pretoze uz som fakt zufala potrebujem vyriesit par uloh ku ktorym treba dopisat overovacie pravidla a podobne veci ak sa v tom niekto vyzna a ma trocha casu keby bol taky dobry a napisal by mail kde by som mu to poslala zeby sa na to pozrel vopred moc diky

Změna předmětu, původně: MC Access (host)

diki moc ze si sa na to pozrel ale to co si mi popisal tak sa z toho moc nevyznam tak ci by si mi aspon dve ulohy nemohol uz priamo do accessu spravit a pripojit do prilohy aby som podla toho vedela lebo ja mam access 2007 v cestine a ty si mi tam po anglicky pisal a neviem kde co mam dat teraz tak ak by si bol taky dobry aby som nejaky vzor mala strasne moc dakujem