Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem novy hdd

Dobry den

Dneska jsem si koupil dalsi 500 GB HDD,na tom samem mam uz i nainstalovane win7.Jenze mam problem v biosu hdd vidim,ve sprave pocitacu (sprava disku) taky ale v tento pocitac,total commander ne.Poradil by mi prosim nekdo co s tim mam udelat?Uz se s tim lamu asi 3 hodiny :)

Nene,asi jsem to spatne napsal.Proste takhle :).Mam 4 HDD momentalne,na 500 GB mam win 7,pak mam dalsi 2 jine a dneska jsem si koupil novy 4 HDD.Uplne stejny jako ten,na kterem mam nainstalovane winy ale nemuzu s nim pracovat,protoze ho tento pocitac nevidi,nebo nevim proc.Proste na nej nejde nic dat,nic :)Jen ho vidim v biosu atd.