Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Net Framework 3.5

Dobry den,
chtel bych se zeptat jestli si muzu nainstalovat Net Framework 3.5 kdyz mam nelegalni windows xp SP2.
Je mi jasne,ze to nainstalovat muzu,ale jen aby mi to neco nezpusobilo jako treba aktualizace windowsu :)

aha, takze podla teba je uplne normalne riesit problem na warezovanom systeme, kde nevies co s tym kto robil, ked to upravoval aby to nepytalo aktivaciu. Tato tvoja blba logika stoji za vsetky prachy a nie moja rada, amater.
Bud kradnem a viem to, alebo ked to neviem tak nekradnem.

ale to nejsou nesmysly. Proč bych měl podporovat zloděje, byť jen radou? A ač nejsem zastáncem placení za muziku nebo za patenty, tak SW jako takový JE produkt, jehož nákup (a platby za něj) je opodstatněný. Nakonec nikdo dnes domácího usera nenutí, aby si Windows kupoval, dnes již existují plnohodnotné náhrady (Ubuntu) i pro lamy. Jenže, a to je fakt, v Ubuntu nejedou ukradené hry a ukradený photoshop... (protože člověk, který není ochoten investovat byť jen do OS přece nebude kupovat ani jiný SW, natož hry, že ano?)

Re: Net Framework 3.5 nový

NAPSAL:
shiro, 15.08.2010 09:02

....aha, takze podla teba je uplne normalne riesit problem na warezovanom systeme, kde nevies co s tym kto robil,....

Nechci se Tě ptát ze které třídy jsi vyšel, ale ze čtením máš zjevně problémy. Napsal jsem: "To je rada za všechny prachy!!!" a TO NA POLOŽENOU OTÁZKU. Vzhledem k tomu, že jsi v poradně, což je odvozeno od slova poradit, tak rozdávat "moudra" tohoto druhu je lepší mlčet. Ovšem jak je známo, prázdné sudy nevíce duní. Jak o tom svědčí i Tvoje následující tiráda: ... "Tato tvoja blba logika stoji za vsetky prachy a nie moja rada, amater."........

HMMM

ale shiro má do značné míry pravdu - je to totéž, jako kdyby ses utíral místo toaleťákem vlastní rukou a pak se strašně opatrně ptal, proč ti smrdí ruce a zda je to hygienicky přípustné. A přitom stačí koupit za pár korun toaleťák a tenhle "problém" je rázem sprovozen ze světa. ;-)