Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myška - při pohybu s myší ve Win 7 se ukazatel nepohybuje

Dobrý den,mohl by mě někdo poradit?:Mám bezdrátovou myš ET-13RF WAVE.Když jsem sní pracoval na Windows XP tak fun govala na 100%.Nyní mám Win.7 kde mi nechce pracovat.Myš spolupracuje s vysilačem a pracuje i částečně i myš,t.zn.že vrchní tlačítka fungují ale při pohybu s myší se ukazatel nepohybuje.Poradí mi prosím někdo? Dík
Změna předmětu, původně: Myška
Změna kategorie, původně: Ostatní (LaKr) (Kráťa)

V tych XP si pre tu mys instaloval nejake ovladace? Do tych Win7 si nieco pre tu mys instaloval? Ak ano co presne a odkial presne? Instaloval si do tych Win7 ovladace chipsetu?

Vseobecne ale si myslim ze to je skor problem mysi a nie problem Win7, napr. mas vybitu baterku v mysi, alebo to nemas zosynchronizovane so zakladnou (vid navod k mysi) alebo ti to nieco rusi skus iny kanal ak sa na tom polskom krame da nejak prepinat kanal.

P.S. podla tohoto obrazku http://www.easytouch.pl/EN/products/computers_prod ucts/p26346/et-13rf_wave_/ by k tomu mal byt aj kabel. Ked to prepojis tym kabelom tak to funguje?