Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uloz.to

Dobry den,
mam problem s uloz.to ..
Stahuji prci prci prcicky kniha lasky a vzdy se mi stane to,ze po stahnuti 50% se mi rychlost
stahovani snizi na cca 10 KB/s..Zkousal jsem hodne downloadu.
Mam 02 internet 8 MB/s a jinak s nim nemam zadny problem (akorat obcas vypadne)vsude jinde mi jde
stahovani v poradku.

Tento problem mam taky, akorat s rodilem, ze se mi to uplne sekne. Nenapise mi to chybu, ale napise to, ze se to stahne za 23 31 564 666 416 hodin, ktere ale neubivaji, proste se ten cas sekne a zustane v takovymto divnym tvaru s mezerama mezi cislama. Vyresil jsem to tak, ze stahuji jinde ;) :D