Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč mi na jednom počítači jde net a na druhém ne?

Dobrý den,
počítačům moc nerozumím, tak bude dotaz hodně neodborný. Mám doma internet přes kabelovku a router. Na jednom notebooku internet normálně funguje, a na druhém nic - v nabídce sítí se ukazují všechny sítě sousedů, jenom ta naše ne, takže se nemůžeme připojit. Dřív to ale normálně fungovalo a pak se to najednou ztratilo.
Děkuji za každou radu a zdravím.

ovladac nikde nehladas, pozeras si u tej wifi sietovky nastavenia, napr. v spravci zariadeni - pravy klik na sietovku - vlastnosti.
Idealne ale ked urobis najprv to co sa pisalo v prvej odpovedi, mam pocit ze u teba bude skor problem s rozdrbanym windows.

P.S. overenie problemu "kanal 12 a 13" je uplne jednoduche - nastavit (na test alebo natrvalo) v routeri nejaky kanal 1 az 11 :)

Dobrý den,pokud má váš router přidělenu IP adresu na správu přes webové rozhraní,zadejte tuto IP do prohlížeče,napište heslo,pokud nevíte zkuste admin,poté na PC spusťte Start>Spustit>cmd,do něj zadejte příkaz ipconfig /all a vyjede vám seznam všech IP adres včetně síťových,nyní si najděte řádek s vaším wifi a u něj si opište Fyzickou adresu.