Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s WIFI (Pokračuje)

Dobrý den. Mám problém s wifi pripojením. Stále asi po dvou hodinách vypadává (né pravidelně). Koupil jsem silnější (10dbi) anténu. Ale problem stále přetrvává. Prosím o rady. Děkuji. Od modemu jsem přibližně 8 metru bez překážek.

Jedná se o Modem D-link G684T.

Děkuji za pozornost

Máš potuchu jak daleko jsi od Hot Pointu (Přístupový bod poskytovatele). Nevím co máš za normu b, g nebo n - podle toho se dá určit dosah. V jakém jsi terénu? Někdy stačí strom, a když zaprší, tak tě mokré listí nekompromisně odpojí. Zkus změnit pozici antény, překontroluj konektory, popřípadě hledej jiného poskytovatele - natáčej anténu . je pravděpodobně dosti směrová.
No, pokud ti někdo nechce poradit a leští si tu jenom své EGO, tak to nemusíš číst - oba v to případě jenom plýtváte časem, on i ty, a k tomu poradna neslouží. Dotazy se opakují, protože se objevují stále noví tazatele, kteří tu správnou odpověď propásli. Chce to jenom trpělivě opakovat, opakovat a opa....