Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uploadify - problém s nahráním obrázku na ftp

Zdravím,
stáhl jsem si Uploadify Sample Collection (inc Uploadify core) z webové stránky www.uploadify.com a mám problém s nahráním souboru na ftp server. Chmod složky file mám nastavený na 777. Vše vypadá bez problému, ale obrázek se prostě nenahraje.

Další problém je zobrazení ve chrome google, kde se web zobrazuje špatně (firefox je v pořádku)

Odkaz na web: odkaz
Odkaz na file složku uploadu odkaz

Problém jsem vyřešil, ale nyní bohužel jsem se dostal před další problém

www.uploadify.com

Mám stejný problém, který je popsaný zde. Nahrál jsem webovou stránku do subdomény a nyní mám problém, že se mi nějaké scripty nevyvolají a zároveň i stránka se mi zobrazuje jinak. Některé html prvky se zobrazují na subdoméně jinak než na klasické neco.cz .

Zatím zkouším rozjet script a přidal jsem podle návodu 'scriptAccess': 'always', ale to nepomohlo. Nevím kam umístit další kód

var __lc:LocalConnection = new LocalConnection();
var __swf_domain = __lc.domain.split('.');
__swf_domain.shift();
__swf_domain = __swf_domain.join('.');
trace(__swf_domain);
Security.allowDomain(__swf_domain);

Děkuji za pomoc