Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava pc,prosím o rady

Dobrý den,rád bych si sestavil pc,proto vás tady prosím o rady,jestli mnou vybrané komponenty jsou vhodné a počítač pojede na 100%.Můj cenový strop je okolo 17tis.Předem děkuji za odpovědi. Vše v nákupním košíku. basket.php

1. Proč ty Cepelíny? Lepší paměti nechceš?
2. OEM "poznámka" hovoří o jediném - musíš si koupit licenci s novým PC (což děláš) a pak to v tomto podání má ještě jeden efekt: stáváš se system builderem, tj. budeš poskytovat podporu sám sobě, tj. nelze o ni žádat ani MS ani velkoobchod. edit: více v tom nehledej a tu licenci si takto můžeš klidně koupit a bude legální.