Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem keylogger

zdravim mam problem sehnat spravny keylogger, staci kdyz jenom zaznamena udery klaves, ale musi byt schopny posilat logy pres internet na email, neznate nejaky takovy a freeware?? pouzil jsem keysnitch nastavil ho ale kdyz mi chtel poslat log na email hodilo to hlasku
16.8.2010 1:25:55 Opakuji pokus o odeslani na SMTP
16.8.2010 1:25:56 connect() failed, code: 10061

kdyby sjste vedeli co stimhle tak nemusim hledat novy keylogger

spehovat svuj pc i kdyz jsem z mesta pryc

to co ti píšou: každý má mít svůj vlastní přihlašovací účet. ke svým dokumentům - na kterých mu tak záleží - má mít nastavena práva jen pro sebe.
samozřejmě je nesmysl, aby na tom pc byli 4 admoši.
paranoici by měli používat šifrování (truecrypt).

ale mít vedle sebe fízla v rodině, to je hodně úchylný způsob uvažování. a viz tady - od nepříliš bystrého uživatele, když to řeknu slušně.