Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 routery v síti

Ahoj.
Potřebuji poradit.
Mám dva routery EDIMAX a AIRLIVE.

EDIMAX je připojen k internetu (AP). K němu je připojen pomoci wifi AIRLIVE (client-infrastructure) - jde se přes něj připojit na internet.

Problém je v tom, že se přes AIRLIVE nemohu připojit na danou IP adresu, která náleží přístroji, který je připojen kabelem přes EDIAMX.

Myslím si, že bude určitě chyba ve výberu wifi modu. Nějak se v tom nevyznám.

Mohl by mi někdo poradit či poslat nějakou URL s řešení problému? (sám návody které jsem našel, mi moc nepomohly).

Díky.

Ak napíšeš "EDIMAX " a "AIRLIVE" rovno napíš "hnedý" a "čierny" prípadne "A" a "B".

Nejasná otázka, nejasný spôsob pripojenia, nejasný cieľ ktorý chceš dosiahnuť, nejasný problém ktorý máš.

Z PC3 se na PC2 dostanes? Nejspis cely tvuj problem tkvi v tom,ze ten Airlive je nakonfigurovany jako router, coz je hloupost. Musi byt jen jako bridge. Nikoli jako wisp klient.

Edimax musi zustat jako AP :-) on routuje, to je v poradku
Airlive udelas jako bridge, pridelis mu jednu volnou adresu z rozsahu site toho edimaxu (bacha aby nekolidovala s adresami prirazovanymi DHCP nebo samotnym edimaxem), nastavis jako bridge, zadne DHCP nebo NAT nebude. No a timpadem ty pocitace budou v jedne siti a mely by se bez problemu videt.