Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znicený FlashDisk?

Ahoj chtel sem se zeptat kamarad mi vratil flashku kingston 32gb a po připojení do PC se mi místo kingston 32gb napíše byl nalezen nový hardware Pram 2110 a ta flashka vubec neraguje ukazuje ze není pripojený žádný hardware je flashka zničená či zavirovaná nebo jetá od výrobce dekuju za jakoukoly radu koneckoncu ta flashka stala 2 tisice korun a to je dost penez :(

ať ti koupí novou, je po ní.
někdy se ještě podaří zachránit nějaká data (testdisk, getdataback), ale už na ni stejně nejde zapsat.
pokud je flashka v záruce, můžeš zkusit reklamaci.
flashka se zásadně před vytažením odpojuje levým myšem. a trotlům se nepůjčuje.

To nac odkazujes
"This package provides the HP USB Recovery Flash Disk Utility for the supported notebook/laptop models and operating systems. This utility copies the original factory recovery image from the Recovery Partition to a USB flash disk that can be used to recover the notebook/laptop to its original state."

dela neco jineho : to co je na recovery oddilu (f11) zkopiruje na USB fleshku. Takze pak je NB obnovitelny bude z recovery partice hdd nebo z recovery flesky.